top of page

На Буковині введуть додаткові карантинні обмеження

У Чернівецькій області виконавчим комітетам сільських, селищних та міських рад рекомендували посилити карантинні обмеження.

Обласна комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує ввести наступні заборони:

– проводити масові (культурні, спортивні, розважальні, соціальні, релігійні, рекламні, наукові, освітні, професійні тематичні заходи (в тому числі у нічних клубах) за участю більше однієї людини на чотири квадратні метри площі будівлі або наповненістю залів понад дві третини місць. При цьому розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом.

– приймати відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі.

– розміщувати відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 1,5 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років).

– відвідувати заклади освіти учнями чи студентами у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком коронавірусу перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

– проводити у закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

– відвідувати заклади освіти учнями чи студентами (за винятком учнів спецзакладів освіти та 1-4 класів), якщо в цих закладах менше 80% персоналу вакциновані від COVID-19.

– роботу спортзалів, фітнес-центрів, в яких немає можливості обмежувати кількість відвідувачів у залі з розрахунку однієї особи на 10 кв м загальної площі приміщення.

– відвідувати сторонніми особами установ і закладів соцзахисту, в яких проживають громадяни похилого віку, люди з інвалідністю тощо.

– діяльність закладів, які надають послуги з розміщення людей (за винятком готелів, курортних закладів тощо).

– здійснювати перевезення пасажирів літаками й залізничним транспортом, якщо у них немає негативного результату тесту на коронавірус або сертифіката про вакцинацію.

– пасажирам (крім осіб, які не досягли 18 років) користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях (крім перевезень легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї) без наявності у них негативного результату тестування на коронавірус або ковід-сертифіката.

201 перегляд0 коментарів
bottom of page