top of page

На в'їздах в ЧЕрнівецьку область встановлено блокпости, поліція працює в посиленому режимі

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області повідомляє про те, що на виїздах з Буковини поліція встановила блокпости.

Вони влаштовані на автошляхах, що перетинають кордони з Івано-Франківською, Тернопільською, Хмельницькою та Вінницькою областями, пише Медіа агентство АСС. Поліція у посиленому режимі охороняє громадський порядок на Буковині, введено додаткові патрулі. «Просимо всіх, хто наразі перебуває у дорозі – бути готовими до перевірки документів. Крім того, правоохоронці, за потреби, оглядатимуть й транспортні засоби. Закликаємо зберігати спокій, вірити лише офіційним новинам МОУ, ЗСУ, МНС, Офісу Президента України. Будь ласка, не поширюйте фото, відео та іншу інформацію про переміщення техніки Збройних Сил України», - пише САД.

Поліція охороняє громадський порядок на Буковині у посиленому режимі, введено додаткові патрулі. На теренах краю встановлено блокпости.

Про це під час термінового брифінгу повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області Руслан Дударець.

«У зв’язку із запровадженням воєнного стану, буковинцям слід мати при собі документи, правоохоронці можуть їх вибірково перевіряти. Крім того, оглядатимуть, за потреби, транспортні засоби», – сказав Руслан Дударець.

Він також закликав буковинців із розумінням ставитися до обмежувальних заходів.

Крім того, в умовах воєнного стану виїзд чоловіків, які можуть стати на захист України, заборонено.

1 274 перегляди0 коментарів
bottom of page