top of page

На забезпечення соціальних виплат


На забезпечення соціальних виплат Новоселиччина та Герцаївщина спрямувала 48 млн грн єдиного внеску.

Впродовж січня-березня цього року платники податків Новоселицького та Герцаївського районів сплатили 48,1 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з першим кварталом 2018 року приріст надходжень ЄСВ склав 9,63 млн грн, або 25 відсотків.

У березні 2019 року надійшло до бюджету 15,81 млн грн, що на 2,48 млн грн більше, ніж торік у березні. Відтак надходження єдиного внеску зросли на 18,6 відсотків.

Вважаємо за доречне нагадати, що суб’єкти господарювання, які використовують працю найманих працівників, при нарахуванні (виплаті) доходу, в тому числі заробітної плати, на користь платників податків, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця.

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

16 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page