top of page

На Новоселиччині молодь вчили як презентувати себе на ринку праці

Про можливості та працевлаштування молоді, формування у них позитивної мотивації до пошуку роботи, визначення власних професійних цілей йшлося 20 лютого 2019 року під час семінару «Особливості зайнятості молоді» на базі Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ.

З кожним роком на ринку праці вимоги до працівників зростають і молоді стає складніше влаштуватись на роботу. Труднощі у працевлаштуванні виникають через недостатній досвід роботи, низьку адаптованість, підвищені вимоги до характеру й умов праці, надмірну зосередженість на матеріальному становищі. 

«Молодь – це не лише рушійна сила на ринку праці, але й одна за найбільш вразливих категорій незайнятого населення. Саме тому аби молода людина отримала бажану роботу, вона має навчитись максимально використовувати свої ресурси та переваги на ринку праці і добре розуміти вимоги роботодавця»  -  зазначила провідний  фахівець Новоселицької районної філії Інга Бурдужук.

Фахівець служби зайнятості акцентувала увагу учасників на перевагах молоді, якостях, якими повинен володіти молодий фахівець, щоб його взяли на роботу, а також спростувала міф про небажання брати на роботу молодих фахівців.

Окрім цього, шукачі роботи ознайомилися з напрямками діяльності служби зайнятості, актуальними вакансіями на ринку праці району та області, методами самопрезентації.

Для підвищення конкурентоспроможності, набуття нових знань, учасникам заходу фахівець запропонувала пройти навчання на безкоштовних онлайн  – курсах «Prometheus» та «Lingva.Skills» .

28 переглядів0 коментарів
bottom of page