Неповнолітньому оголошено підозру за пограбування пенсіонерки в Маршинцях

Оголошено підозру та обрано новий запобіжний захід неповнолітньому, який пограбував літню жінку, - повідомили у Сторожинецькій місцевій прокуратурі Чернівецької області .

Сторожинецькою місцевою прокуратурою погоджено підозру неодноразово раніше судимому 15-річному жителю Новоселицького району, який під час розгляду кримінального провадження відносно нього у суді, знову вчинив злочин проти власності.

Так, останній перебуваючи під домашнім арештом з 10.04.2020, порушив вказаний забіжний захід, та вже на початку травня 2020 проник до житла 82-річної жительки с. Маршинці Новоселицького району, звідки у присутності потерпілої відкрито викрав 5900 грн., скориставшись тим, що потерпіла в силу свого віку не могла чинити йому опору.

Таким чином, вказаний неповнолітній підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж) за кваліфікуючими ознаками – грабіж поєднаний з проникненням у житло, вчинений повторно.

Враховуючи викладене , підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

372 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Суд розгляне справу стосовно жителя Новоселиччини, який збував наркотичні засоби

До Новоселицького районного суду направлено обвинувальний акт стороно жителя Новоселицького району, який незаконно зберігав та збував наркотичні засоби. Сторожинецькою місцевою прокуратурою до Новосел

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка