top of page

Нова хвиля коронавірусу прийде у лютому

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін спрогнозував, коли в нашій країні почнеться нова хвиля коронавірусу. За його словами, сплеск відбудеться з кінця січня.

В інтерв'ю "ВВС Україна" він пояснив такий прогноз тим, що до вказаного вище періоду почнуть фіксувати більше випадків штаму COVID-19 "Омікрон".

"Пік припаде на лютий з поступовим спаданням аж до квітня... Тривалість і розмах нової хвилі буде залежати від ефективності протиепідеміологічних заходів і від кількості людей, які отримають повний курс щеплення або бустерну дозу", - заявив Кузін.

За його словами, у МОЗ не очікують, що 2022 рік буде гіршим, ніж 2021 за кількістю нових випадків або кількістю смертей.

"На 2022 рік ми плануємо велику комунікаційну кампанію, щоб пояснити людям, що неінфекційні соматичні захворювання часто є прямими показами до проведення вакцинації, а не навпаки", - додав Кузін.

Бустерна доза має посилити ефективність вакцини та дати кращий захист від нового штаму коронавіруса "Омікрон". Бажаний період її введення - від 6 до 9 місяців із дати отримання другого щеплення від COVID-19.

172 перегляди0 коментарів
bottom of page