top of page

Новоселицька міськрада прийняла звернення та виділила кошти батальйонам тероборони

На позачерговій сесії Новоселицької міської ради прийняли Звернення до жителів громади щодо ситуації на східних кордонах України.

"Ми, депутати Новоселицької міської ради, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України.

Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора.

Звертаємося до жителів нашої громади й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися інформаційно-психологічним атакам й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

...

Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінюючи свій звичний спосіб життя – це забезпечить стабільну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно", - йдеться, зокрема, у зверненні.

Також прийнято програму підтримки батальйонів територіальної оборони на 3 роки, яка передбачає виділення 500 тис. грн. Двісті тисяч з них виділять з міського бюджету у 2022 році.

391 перегляд0 коментарів

Kommentare


bottom of page