top of page

Новоселицький ліцей №3 увійшов до ТОП-10 найкращих шкіл області

Інформаційним освітнім ресурсом "Освіта.ua" складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Чернівецької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року.


У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Варто також підкреслити, що значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал "склав / не склав", який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг "склав / не склав" лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета.

Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном.

Ці чинники істотно вплинули на місце конкретного закладу в рейтингу закладів регіону і на місце конкретної області в рейтингу областей.

Організатори зазначають, що зважаючи на формат тесту, умови проведення та особливості визначення результатів НМТ, порівнювати рейтинг 2023 року з рейтингами попередніх років не є доцільним. Також, зважаючи на вказані особливості, не є доцільним ухвалення управлінських рішень за результатами учнів конкретної школи в рейтингу.

Отож, на 1 місці - Горішньошеровецький опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст. Горішньошеровецької сільської ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл. Восьме місце у цьому рейтингу посів Новоселицький ліцей №3 Новоселицької міськради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.

Останнє 176 місце, зайняла Замостянська ЗОШ I-III ст. Вашківецької міськради Вижницького р-ну Чернівецької області.

126 переглядів0 коментарів

Commenti


bottom of page