top of page

Новоселицькі водники здобули "золото" і "срібло" престижного чемпіонату

15 по 20 квітня на річці Прут, між с. Татарів та м. Яремча, відбувся Чемпіонат України з водного туризму серед школярів та студентів. - повідомив Микола Княгницький.


У надскладних погодних умовах з великим підйомом рівня води та рівнем складності проходження перешкод, юнаки та дівчата змагались на чотирьох дистанціях на рівні з дорослими (паралельно проходив "дорослий" чемпіонат). Наші "спрутівці" вкотре довели, що недарма мають статус чемпіонів 2018 року. В особистому заліку екіпаж катамарану двійка та запасні (Бешлеу Іван, Андрусяк Олександр, Штефанеса Іван, Дорофтей Олег) завоювали срібло, а екіпаж катамарану четвірка та запасні (Ністрян Максим, Бойко Віталій, Єнакій Георгій, Єнакій Василь, Ксьонзов Василь, Геба Дмитро) вибороли золоті нагороди. Двоє наших водників виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України, а двоє - перший дорослий розряд.

У неофіційному загальному заліку серед областей - Чернівецька - на першому місці, Тернопільська - на другому, Івано-Франківська - на третьому. Наші хлопці молодці, показали справжній чоловічий характер та високу майстерність. Спортсмени висловили подяку всім, хто підтримав команду, особливо батькам гуртківців. За фінансову допомогу - відділу освіти (Аделіна Руснак), за неопренові костюми та екіпіровку - Новоселицьку міську раду (Марія Нікоріч), за спорядження та весла - Маршинецьку сільску раду (Георгий Нікітович), за газове обладнання в наметовому таборі - приватного підприємця Юрія Мілентія.

81 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page