top of page

Новоселиччина впевнено прямує до "червоної" зони

Принаймні за збереження нинішньої тенденції щодо зростання кількості інфікованих, вважає в.о. завідувача Новоселицької міжрайонної філії ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Вадим Хмель.

За його словами, зростання кількості хворих фіксується в усіх громадах колишнього Новоселицкого району. Так, зростанні по громадам (якщо порівнювати дані минулого (10-17 січня) і першого (3-10 січня)) складає: на 16. 01 боянської - + 9 (18 позитивних за 2 тижні), Ванчиковецької - +19 (25, відповідно), Магальської + 32 (38 разом), Мамалигівської - + 10 (22), Новоселицької - + 67 (93 разом) і Топорівської + 27 (33).

У звязку із поширенням коронавірусу повністю припинене денне навчання у Балківцях, Стальнівцях, Драниці і Малинівці, по одному класу на віддаленому навчання у лійях №3 м. Новоселиця та в Маршинцях. Захворюваність серед дітей складає (за тиждень) 8%, тобто близько двох деятків. Цифри змінюються щодня і, на жаль, не в бік зменшення. Наразі сумним рекордом став день, коли було підтверджено 97 нових випадків.

Щодо штаму Омікрон, в області офіційно підтверджено 16 випадків, є він вже фі в районі. Детальніша інформація з'явиться ближче до кінця тижня.

1 075 переглядів0 коментарів
bottom of page