top of page

Новоселиччину відвідав заступник голови ОДА О. Бойко

На запрошення голови районної державної адміністрації Олега Мельничука заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко відвідав Новоселиччину.

Одним із ключових питань, які обговорювались в ході зустрічі, було недопущення поширення на території району захворювання гострою респіраторною вірусною інфекцією, спричиненою коронавірусом COVID-19. Акцентувалася увага на роботі КНП «Новоселицька РЛ» в умовах надзвичайної ситуації, оголошеної на території Чернівецької області.

Завідувачем сектору взаємодій з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту Віктором Каптарем доведено інформацію про стан виконання на території району підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності протокольних рішень районної комісії ТЕБ та НС щодо недопущення поширення на території району захворювання на коронавірус COVID-19; про готовність спеціалізованих служб цивільного захисту району до виконання завдань; щодо наявного матеріального резерву на випадок ліквідації НС, в тому числі засобів індивідуального захисту; про технічний стан захисних споруд цивільного захисту та їх готовність до використання за призначенням.

Голова районної державної адміністрації розповів про процес налагодження комунікації та рівень співпраці з головами існуючих об’єднаних територіальних громад, ознайомив із проблемними питаннями завершення процесу децентралізації.

В ході зустрічі Олексій Бойко ознайомився із структурою районної державної адміністрації, з планом роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району та стратегією Олега Мельничука щодо покращення соціально-економічного стану району.

Підбивши підсумки робочого візиту, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації надав рекомендації щодо вирішення виявлених проблемних питань та наголосив на тому, що на цей час пріоритетом залишається недопущення поширення на території району захворювання на коронавірус COVID-19. Разом з тим, це не означає, що в інших напрямках робота не має проводитись. Зокрема, залишилась незавершеною робота щодо прибирання придорожніх смуг та проведення місячника санітарної очистки та благоустрою, зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Бойко.


Також заступник голови ОДА О. Бойко та голова РДА О. Мельничук привітали з днем народження директорку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оксану Рурак. Приєднуємось!

398 переглядів0 коментарів

Yorumlar


bottom of page