29-30 травня в м. Яготин на Київщині відбувся чемпіонат Центральної Ради "Колос" із дзюдо серед юнаків та дівчат 2009-2011 р. н. та серед чоловіків і жінок.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_551392cf587142d9a1231be2849ae7dc~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_551392cf587142d9a1231be2849ae7dc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_a4c0363c50024c60ba0e6cf917e21116~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_a4c0363c50024c60ba0e6cf917e21116~mv2.jpg)
У змаганях взяли участь представники 9 областей України. Вихованці новоселицької школи дзюдо у змаганнях серед юнаків та дівчат здобули наступні нагороди у своїх вагових категоріях: І місця - Катерина Антонічук, Артем Савка, ІІ місце - Роман Алупій. Серед чоловівкі та жінок: І місце - Тіна Майстрюк, ІІ - Стас Василакі, ІІІ-е - Максим Рурак та Іван Шугані. Таким чином дорослі виконали норматив кандидатів у майстри спорту України. Переможці і призери нагороджені медаляями та грамотами.
Юрій ПАСКАР, тренер