top of page

Новосельчани на конкурсі Івасюка

Напередодні дня народження відомого українського письменника М. Івасюка у Чернівецькій обласній дитячій бібліотеці відбувся XVобласний конкурс юних читців поезії М. Івасюка.


Участь у заході взяли понад 80 учасників з різних куточків області віком від 6 до 18 років. Конкурсанти декламували вірші М.Івасюка зі збірки «Елегії для сина». Новоселиччину на цьому конкурсі представляли Чиженко Марічка учениця 6-го класу Новоселицької гімназії та Мудряк Маріяучениця 1-го класу Новоселицької гімназії. В категорії від 6 до 11 років перше місце посіла Мудряк Марія, - повідомила зав. методичним відділом Новоселицької ЦБС Гульпе А.М.

Довідка: Івасюк Михайло Григорович народився 25 листопада 1917 р.Як мало не кожен український прозаїк, Михайло Івасюк починав з віршів. Найперші склав іще дитиною у своєрідному співавторстві з матір'ю Олександрою Василівною, котра не вміла ні читати, ні писати, але тонко відчувала ритм та образне слово, пам'ятала силу-силенну пісень і казок. Вже ставши справжнім письменником, включив записані від матері казки, балади, пісні до своїх фольклорних видань: «Казки Буковини. Казки Верховини» (1968), «Чарівне горнятко» (1971).

77 переглядів0 коментарів
bottom of page