14 грудня шанувальники дитячої творчості зібралися у міському Будинку культури м. Сатанів (Хмельницька область), аби потішити душу своїми яскравими талантами. Учасники приїхали з різних куточків України позмагатися у III Всеукраїнському фестивалі-конкурі мистецтв «Таланти зими».
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_b6a8065827744fe7a7caeacfadb09f34~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_174,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_b6a8065827744fe7a7caeacfadb09f34~mv2.jpg)
За виступами учасників пильно стежили члени журі – фахівці з вокалу та хореографії. Кількагодинна яскрава палітра дитячого таланту і творчого багатобарв'я радували глядачів, які підтримували учасників щедрими оплесками.
Наш Новоселицький БДТ представили двоє вихованців: Артем Галкевич та Ніколета Спельук (керівник Маєруца А.Л.). Після засідання журі оголосило рішення. Серед конкурсантів у номінації «Естрадний вокал», у віковій категорії 5-7 років, Артем Галкевич здобув I місце, а у віковій категорії 8-10 років Ніколета Спельчук посіла II місце. Наші призери були нагородженні грамотами, медалями та пам'ятними статуетками з порцеляни. Також несподіваною подією фестивалю було нагороджено трьох керівників від Всеукраїнського Об'єднання «КРАЇНА» медалями «ЗА СЛУЖІННЯ МИСТЕЦТВУ». Серед нагороджених – і наш керівник вокального та сольного співу Аліна Маєруца.