![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_c20c99c12c3f416fbf084de4acd2cc16~mv2.jpg/v1/fill/w_97,h_51,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_c20c99c12c3f416fbf084de4acd2cc16~mv2.jpg)
Новосельчанки Інеса Візітів, Анастасія Лисак і Анастасія Бернадська здобули перемогу в своїх категоріях у чемпіонаті з маунтенбайку, який пройшов у парку Федьковича у Чернівцях. Участь взяли 60 велогонщиків.
Вони відкрили сезон на сприятливій трасі. Як повідомив заслужений тренер України Ілля Руссу, у своїх вікових номінаціях перемогли Олександр Колесник, Андрій і Богдан Кушнірюки, Данило Фетисов, Олександр Михайлюк і Сергій Гоменюк (усі – Чернівці) та новосельчани Інеса Візітів, Анастасія Лисак і Анастасія Бернадська.