top of page

Патрульні провели профілактичне заняття для студентів

Патрульні провели профілактичне заняття для студентів комунального вищого навчального закладу "Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету" в рамках ознайомлення молоді із специфікою роботи управління патрульної поліції.


Поліціянти розповіли молоді про основні адміністративні та кримінальні правопорушення, ознайомили студентів із роботою патрульних та наголосили на важливості дотримання прав та законів. Всі охочі могли в не вимушеній обстановці поставити будь-яке питання поліцейським та одразу отримати на них відповіді. Самі ж правоохоронці із радістю поділилися цікавими розповідями про кумедні та цікаві випадки, які траплялися під час служби.

Також, вже за традицією, всі охочі могли відчути себе справжніми поліцейськими та ознайомитись із транспортом, спецзасобами та обов’язками патрульних, зокрема поліцейських роти тактико – оперативного реагування та кінолога із своєю «напарницею».

"Управління патрульної поліції у Чернівецькій області висловлює вдячність всім хто сьогодні не залишився байдужим та долучився до зустрічі із патрульними, адже для нас це справжнє щастя – дарувати теплі посмішки на чужі обличчя!" - зазначає Патрульна поліція Чернівецької області .

47 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page