Педагоги області вивчали досвід колег Новоселиччини


Семінар-практикум для освітян області на тему: «Управлінські аспекти реалізації педагогіки партнерства як ключового компоненту НУШ в умовах децентралізації» відбувся сьогодні в Новоселицькому районі.


На базі НВК «Боянська гімназія», що у с. Бояни Новоселицього району, відбулося відкриття семінару. Учасники семінару відвідали Боянську ЗОШ І-ІІІ ст.; Новоселицьку ЗОШ №3, Мамалигівську ЗОШ І-ІІІ ст. - опорний заклад Магальської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Г.Нандріша та інші навчально-виховні заклади району.

Учасники семінару у Боянах оглянули вернісаж науково-дослідних робіт учнів-членів наукового товариства «Еврика», провели педагогічний практикум, провели "Школу запитань та відповідей", відвідали фрагменти уроків та занять з елементами білінгвального навчання, побували на інтегрованому уроці англійської мови, румунської та української літератури тощо.

У Новоселиці в ЗОШ №3 перед освітянами виступила голова Новоселицької міської ради ОТГ М. Нікорич, яка розповіла про роль децентралізації у розвитку освіти Новоселицької ОТГ, провели віртуальну і реальну екскурсію ЗОШ №3 – "флагманом освіти Новоселиччини".

У Мамализі вивчали досвід створення освітнього простору в умовах децентралізації.

362 перегляд2 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка