top of page

Перша громада на Новоселиччині ініціює перехід до ПЦУ: відеоСтихійні збори вірян відбулися сьогодні на подвір'ї церкви Св. Дмитра у с. Зелений Гай Новоселицького району.

Тут члени ініціативної групи з числа жителів села повідомили настоятеля храму отцю Борису про те, що мають намір створити ініціативну групу для проведення зборів громади щодо переходу до Української Православної Церкви. В результаті на подвір'ї церкви відбулися стихійні збори, де частина прихожан доводила що переходити не можна, інша - що зробити це необхідно. Поліція охороняло це дійство, хоч проходило воно доволі мирно. Хоча, звісно, не без напруження.

Батюшка зачитав "маніфест" щодо недопущення втручання світської влади у церковне життя, члени ініціативної групи - своє бачення необхідності переходу до ПЦУ. Загалом утворилося два "табори", які мають намір, обидві, збирати підписи і ініціювати загальні збори громади для прийняття рішення щодо переходу до Української Павославної церкви і навпаки.1 819 переглядів0 коментарів
bottom of page