top of page

Перше засідання Новоселицької ОВК розпочалося без голови і з півгодинним запізненням: відео


Сьогодні у Новоселицькому РБК відбулося перше засідання окружної виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 203 (центр - м. Новоселиця).


На диво, у малому залі зібралися не очікувано багато членів ОВК, разом нарахували 27 з 36 разом з заступником голови і секретарем. Правда заступника і секретаря чекали півгодини, спізнилися. Голова з Миколаєва, як і слід було очікувати, не приїхав. Натомість разом з ними приїхав третій чоловік, якого представили як нового, можливо, голову комісії, якого не представили, бо оскільки його кандидатура ще не затверджена ЦВК, то й вести засідання він не може та й відбув. Слід розуміти, що інкогніто голова, як заступник голови комісії – Гуменюк Олег від кандидата Безсмертного Р.П. і секретар комісії – Гетманцев Олександр (від Тарути С.О.) представляють, слід розуміти, Чернівецький університет. А отже працюватимуть єдиним фронтом.

Одразу ж вималювалася і проблема: жоден з керівників комісії у виборчих комісіях раніше не працював. Тому винесені на порядок денний організаційні питання практично у повному обсязі,лиш "прийняли присягу", були перенесені на наступне засідання ОВК - "буде голова тоді все вирішимо". Наразі немає, з'ясувалося, не лише голови, а й кошторису, зв'язку з ЦВК, штатного розкладу і ще багато чого. На тому продуктивну роботу і завершили. Буде весело.270 переглядів0 коментарів

Bình luận


bottom of page