top of page

Перший випуск 2020 у Новоселицькому медколеджі

23 січня 2020 року у святковій залі Новоселицького районного будинку культури відбулася важлива подія – урочистості з нагоди випуску фахівців спеціальності «Медсестринство» спеціалізації «Акушерська справа» Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету. Ця подія традиційно зібрала випускників, викладачів, батьків та гостей.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять українських воїнів і мирних громадян України, які загинули у неоголошеній війні на Сході України.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Руслан Ілліч Романюк, який зазначив, що професія акушерки надзвичайно важлива та відповідальна, адже від їх вміння залежить життя вагітної жінки та новонародженої дитини. Руслан Ілліч висловив слова вдячності всьому педагогічному колективу за невтомну працю, ґрунтовні знання, що допоможуть випускницям у майбутній медичній діяльності і за ту часточку душі, яку педагоги вклали в кожного студента.Привітати випускниць прийшли не тільки батьки та друзі, а й поважні гості, які завжди підтримують навчальний заклад та студентів, а саме: Новоселицький міський голова Марія Іллінічна Нікорич, Голова Державної екзаменаційної Комісії, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» Валерій Олексійович Калараш. Гості щиросердечно вітали дипломованих фахівців з важливою подією у житті, наголосили, що студенти зробили гідний вибір професії та навчального закладу, а отримані знання допоможуть досягнути вершин майстерності у професійній діяльності.

Кульмінацією свята було вручення дипломів випускникам. Наказ по Новоселицькому медичному коледжу БДМУ оголосила заступник директора з навчальної роботи Москалюк Ганна Анатоліївна. Всі присутні оплесками вітали випускників з цією подією, адже це дуже хвилююча мить у житті.

Під час урочистості випускники проголосили Клятву випускника Новоселицького медичного коледжу.

По-батьківськи теплими словами вітав своїх випускниць куратор групи Кордунян Едуард Сергійович, який був для них справжнім порадником, другом всі роки навчання. Теплі, щирі слова з побажанням ясної, спокійної долі, чистого та безмежного шляху прозвучали у виступі мами випускниці Цирді Валентини Василівни. Як завжди, учасники художніх колективів коледжу причарували всіх присутніх своїми номерами. Приємним несподіванкою для всіх присутніх були виступи випускниць.

В залі лунало багато приємних, теплих слів для випускників, всі присутні побажали гордо нести звання студента Новоселицького медичного коледжу БДМУ і назавжди в серці зберегти спогад про це свято, рідний коледж, викладачів та одногрупників.

473 перегляди0 коментарів
bottom of page