top of page

Подбайте про свою безпеку — замовляйте послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж

Технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання є гарантією безпечного споживання газу. Це комплекс робіт з утримання працездатності і справності газових мереж Вашого будинку чи квартири. Саме зараз у Вас є унікальна можливість подбати про власну безпеку, замовивши комплекс послуг у «Чернівцігазу» за фіксованою ціною — всього 300 грн на рік.

Статистика свідчить — майже 70% викликів на номер аварійної служби АТ «Чернівцігаз» надходить саме через витоки газу. Вже декілька років поспіль в тарифі на розподіл газу не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж споживача. Згідно чинного законодавства відповідальність за внутрішні мережі та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники. Проте, багато людей нехтують своєю безпекою та не піклуються про внутрішні газопроводи власної оселі.

«Перевірку газових труб в квартирах чи то будинках, потрібно виконувати щонайменше один раз на рік. Розуміючи важливість питання, «Чернівцігаз» зробив послугу з технічного обслуговування доступною для всіх клієнтів. Всього за 300 грн на рік Ви можете бути впевнені, що ваші газові мережі експлуатуються безпечно, — зазначає директор з капітального будівництва компанії Юрій Королюк.

Для проведення ТО клієнт має підписати договір з газорозподільною компанією, а після обстеження внутрішніх газових мереж – акт виконаних робіт. Оплатити послугу можна протягом 5 робочих днів у будь-якому банківському відділенні.

Підписавши договір з АТ «Чернівцігаз», клієнт гарантовано отримує виконання необхідного переліку робіт:

-приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

-огляд наявності та перевірку герметичності футлярів в місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

-перевірку працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;

-усунення витоків газу на муфтових з’єднаннях.

Зверніть увагу!

Укладення такого договору відбувається виключно на добровільних засадах. До вартості договору не включене обслуговування газових приладів та ремонт внутрішніх мереж та приладів обліку.

Замовити послугу з технічного обслуговування внутрішньої газової мережі можна у 104.ua Клієнтських просторах. Персональний менеджер надасть вичерпну консультацію, відповість на всі питання та організує підписання договору.

АТ «Чернівцігаз» закликає клієнтів подбати про власну безпеку і безпеку своїх рідних та проводити технічне обслуговування внутрішніх газопроводів вчасно для уникнення аварійних ситуацій.

ДОВІДКА

Акціонерне товариство «Чернівцігаз» єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. АТ «Чернівцігаз» експлуатує 8 788 км. газопроводів. У 2020 році підприємство протранспортувало близько 254,5 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. АТ «Чернівцігаз» є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1100 осіб.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

15 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page