У Чернівцях вперше відбувся конкурс краси й професійної майстерності серед жінок-поліцейських. За корону переможниці боролися 19 представниць структурних і територіальних підрозділів буковинської поліції.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_07084dc51e0645f88db92ecbddb75389~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_07084dc51e0645f88db92ecbddb75389~mv2.jpg)
Ініціатором конкурсу виступило Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області. Мета заходу – показати багатогранність жінок-поліцейських, які гармонійно поєднують жіночність, освіченість і високий рівень професіоналізму, а також популяризувати професію поліцейського, - повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області .
На відміну від традиційних конкурсів краси, претендентки повинні були продемонструвати не лише свою привабливість під час дефіле, але й пройти тести з професійної підготовки та виконати вправи зі стрільби з пістолета Макарова.
До складу журі під головуванням начальника ГУНП Анатолія Дмитрієва увійшли очільники обласної та міської влади, а також неодноразовий член журі конкурсів краси Олег Сандуляк.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_1fc6d1a33e0a4b7f8bb5c14a1f71d8e2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_74,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_1fc6d1a33e0a4b7f8bb5c14a1f71d8e2~mv2.jpg)
За результатами сценічного перевтілення кожна з учасниць отримала спеціальну номінацію. Але найскладніше членам журі було обирати лідерів у головних номінаціях.
Під час конкурсу сформувалася ще одна поліцейська сім’я. Одна з конкурсанток – представниця Новоселицького відділення поліції Дана Андроник отримала пропозицію руки та серця. Поліцейська погодилася на пропозицію та запросила всіх присутніх на весілля.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_f7293c1ea8d549ca8bc3c54a979d5a22~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_f7293c1ea8d549ca8bc3c54a979d5a22~mv2.jpg)
Упродовж усього конкурсу кожен міг долучитися також і до благородної справи – збору коштів на операцію для 28-річної буковинки Марини Гуцуляк, яка вже 20 років бореться з тяжкою недугою. Всі зібрані кошти поліцейські передали дівчині на оплату складної операції, яка допоможе подолати хворобу.