top of page

Полiцiя проводить заходи щодо профілактики аварійності

На Новоселиччині як і по всій державі продовжуються заходи щодо активізації профілактики аварійності які триватимуть по 30 червня 2020 року .

Протягом пяти місяців поточного року на території Новоселицького району сталось 48 ДТП порівняно з 2019 роком 52 ДТП що на 7 відсотків менше в той же час в поточному році загинуло 1 осіб в порівнянні з минулим роком 6 осіб, зменшення по загиблим.

Звертаємось до водіїв Новоселиччини, що найбільш суттєво працівниками поліції буде акцентуватись увага на виявлення та припинення порушень правил керування т.з в стані сп’яніння, маневрування, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил обгону, порушення правил проїзду зупинок транспортних засобів загального користування, а також порушення правил проїзду пішохідних переходів (розділи 2, 10,14,16 та 18 Правил дорожнього руху України). Одночасно проводитимуться заходи, метою яких є профілактика та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів, хочем Наголосити, що у разі виявлення порушень у сфері пасажирських перевезень порушники будуть притягнені до адміністративної відповідальності. рто відзначити та нагадати нашим водіям, що основними причинами ДТП є перевищення безпечної швидкості, недотримання дистанції, порушення правил маневрування, керування у нетверезому стані, порушення правил проїзду перехресть, виїзд на зустрічну смугу, та порушення правил обгону. Тому закликаємо водіїв та пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху, при під'їзді до населених пунктів знижуйте швидкість та врахуйте дорожню обстановку, будьте відповідальними. Бережіть і цінуйте життя !

Новоселицький ВП

150 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page