top of page

Помер Почесний громадянин Новоселиці Арлен Гільбурд

На 86-му році життя відійшов у вічність почесний громадянин м.Новоселиця ГІЛЬБУРД Арлен Ісайович, - про це із сумом сповіщає Новоселицька міська рада.

Народився Арлен Ісайович 24 серпня 1937 року в станиці Роздільна Уссурійського краю колишнього СРСР. Своє життя з Буковиною пов’язав з 1969 року. Працював директором міжгосподарської пересувної колони, головою Новоселицького райагробуду. Під його керівництвом у Новоселиці та колишньому Новоселицькому районі збудовано чимало об’єктів, серед них – будинок культури, стадіон, торговий центр, адміністративні будівлі, чимало житлових будинків.

«Відійшла у вічність Людина з добрим і щирим серцем. Людина, яка доклала чимало зусиль для збереження національного і культового спадку – новоселицького єврейського кладовища.

Новоселицька міська рада, виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття сім’ї, родині, близьким з приводу тяжкої і непоправної втрати, поділяємо ваше горе.

Нехай пам’ять про покійного Арлена Ісайовича назавжди залишиться у серцях рідних, друзів та всіх, хто його знав, любив і поважав», йдеться у повідомленні.

Вічна пам’ять…

308 переглядів1 коментар
bottom of page