top of page

Потяги ділянкою Новоселиця-Мамалига не курсуватимуть

Ситуація на залізничній дільниці Новоселиця-Мамалига, через яку курсував поїзд №118/117 Чернігів — Чернівці, залишається складною та потребує комплексного рішення.

Як повідомляється на ФБ-сторінці Укрзалізниці, ухвалено рішення про те, що вищевказаний поїзд курсуватиме об'їзним шляхом — через Тернопіль та Заліщики. Через це з маршруту виключені зупинки на станціях: Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський та Дунаївці. Як зазначили в Укрзалізниці, з міста можна виїхати поїздом №8/7 Чернівці — Київ, до якого Укрзалізниця з 27 вересня додає більше вагонів. Також з понеділка поїзд №118/117 Чернівці — Чернігів продовжить курсувати за зміненим маршрутом. «Увага! Виїзду з Чернівців рейсом №118/117 не буде 1 та 2 жовтня, а також 15 та 16 жовтня. Виїзду з Чернігова цим же рейсом не буде: 2 та 3 жовтня, а також 15 та 16 жовтня. Ларга, Кам'янець-Подільський та Дунаївці. Посадка на цих станціях здійснюватиметься на оперативно призначений поїзд №127/128 Ларга — Чернігів за раніше придбаними квитками на поїзд №117/118. Гречани. Тут можлива посадка як на поїзд №117/118, так і на №127/128. А для пасажирів, які відправляються з Тернополя та Заліщиків, з’явилася +1 можливість дістатися Києва, Чернігова або Чернівців, завдяки об’їзному маршруту поїзда №118/117», - зазначили в Укрзалізниці.»

Що робити з квитками

Якщо маєте квиток на посадку, наприклад, зі станції Новоселиця, де обмежено рух через провал у земляному полотні, його можна здати і повернути кошти за квитки. Для цього слід звернутися із заявою та квитком у будь-яку касу вокзалу. Інший варіант — дістатися станцій Ларга або Кам'янець-Подільський і сісти на оперативно призначений поїзд. Нагадаємо, тут діють раніше придбані квитки на поїзд №117/118. Укрзалізниця вже залучила фахівців з карстових процесів, які аналізуватимуть придатність ділянки Новоселиця — Мамалига для подальшого руху та способи стабілізації земляного полотна.

150 переглядів0 коментарів
bottom of page