Починали будувати туалет, а вийшов новий корпус з медіатекою і сучасним комп’ютерним класом

Сьогодні у Черленівці – справді визначна подія. У маленькому селі відкрили новий корпус школи – з медіатекою, комп’ютерним класом, а головне, і я не помилився – внутрішньою вбиральнею. Бо це була остання школа в Новоселицькому районі, де її ще не було.

Варто зазначити, що Черленівка одне з небагатьох сіл де кількістю дітей, попри навіть виїзд з батьками за кордон, не зменшується, а зростає. Епопея будівництва внутрішньої вбиральні розпочалася ще далекого 2011 року. Пізніше вирішили будувати не просто «притулу», а повноцінний додатковий корпус. Через постійний брак коштів будівництво розтягнулося на роки. Але директор школи Валерій Приску дотис: з допомогою спонсорів і батьківського комітету, колективу і, звісно, районної влади, а потім і Ванчиківецької громади будівництво завершили до нового 2020 року. Комп’ютерний клас, медіатеку обладнали меблями і технікою, батьки, вчителі і техперсонал працювали і вдень, і вночі. Тож цілком зрозумілим є, що новий корпус відкривали з духовим оркестром (в якому грає і директор, до речі), піснями і грамотами.

Наступним кроком має стати будівництво спортзали, актової зали, їдальні і дитсадка, бо у старий діти вже не вміщуються. Голова громади Володимир Лупой всього одразу не обіцяв, але…


88 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка