top of page

Пошта живе і працює

Сьогодні «Укрпошта» переживає свої не найкращі часи. Попри все рухається поступальними кроками вперед, розрулюючи проблеми яких є чимало. Тож чи є світло в кінці тунелю? Про це та інше у розмові нашого кореспондента з начальником Новоселицького відділення Чернівецької дирекції «Укрпошта» Маргаритою БІЛИК.


ПРО КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ…

- У нашому відділенні зв’язку працює сімдесят дві листоноші, а загалом нас – дев’яносто чотири працівники, - розповідає Маргарита Білик. - Як і у кожної галузі в нас є свої особливості. По-перше – відповідальність. Можете мені дорікнути тим, що будь-яка робота відповідальна. Я погоджуюся – так. Але, окрім роботи з людьми, постійного живого спілкування – ще й відповідальність. Самі розумієте, що доставка пенсії – живі гроші, спокуса є... Чи не так!? А звідси вже випливає другий чинник – порядність . І по-третє – будь-яку роботу треба любити. Тож у нас працюють, певним чином, фанати своєї справи. На жаль, кількість наших працівників зменшилася, не зважаючи на цифри які назвала. На це вплинула минулорічна оптимізація. Погодьтеся, що не кожен зможе працювати на 0,4 чи на 0,6 ставки. Тож у нас справді працюють фанати.

…ПРОБЛЕМИ…

- Ми живемо у часи науково-технічного прогресу тож послуги, які традиційно надає пошта, а це переважно доставка різноманітної кореспонденції та пенсії, також дещо змінилися, - продовжує пані Маргарита. - Сьогодні ринок змушує нас працювати у дещо іншому руслі – це і доставка різноманітних товарів з Інтернет-магазинів, продаж товарів першої необхідності, прийом комунальних платежів тощо. Тобто, ми перейшли, переважно, на самоокупність. Зважаючи на невисокі зарплати наші працівники за рахунок продажу цих товарів мають непогані премії. Для нас залишається проблемою низька передплата періодичних видань. Це проблема не лише нашого відділення, а «Укрпошти» загалом. Наші листоноші роблять усе можливе, аби кількість передплатників щороку збільшувалася, часом це вдається. Але ж не все від нас залежить… Сьогодні у нас, як і у будьякій галузі, є чимало «але». Ми змушені їх долати. Рухаємося вперед.

… ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ


- Переважна більшість наших клієнтів – люди похилого віку. Зважаючи на це пріоритетом у роботі є доставка пенсії, бо не кожен з пенсіонерів може приїхати у Новоселицю, щоб зняти готівку у банкоматі. Будемо відверті – ті, кому далеко за шістдесят важко освоюють новітні технології. І на поїздку знову ж таки потрібно витратити час. Попри те, що деякі банківські установи у нас встановили свої термінали – цього не достатньо. Наші клієнти – це ще й переважно жителі сільської місцевості. Ми приймаємо комунальні платежі, надаємо кредити, займаємося різними видами страхування тощо. Тобто, ми займаємося тими ж функціями, що виконують банки. Можливо, нашому керівництву варто би подумати про створення своєрідного поштового банку.

111 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page