Районна рада передала "Калинку" Тарасівцям

Сесія Новоселицької районної ради дала згоду на на безоплатну передачу табору відпочинку "Калинка" зі спільної власності м. Новоселиця та сіл Новоселицького району в комунальну власність Тарасівецької сільської ради.

Мотивацій декілька - все нерухоме майно знаходиться на землях Тарасівецької сільскої ради, всі громади і сільради, до яких звернулася райрада з відповідними листами або згідні з такою оборудкою, або не відповіли, що в апараті райради схильні вважати мовчазною згодою, табір поступово заростає бур'янами і руйнується, а в Тарасівцях обіцяють все зробити, за умови часткового фінансування. Зокрема райрада профінансує виготовлення проектно-кошторисної документації та ремонт частини будиночків. Сільський голова Тарасівців Ігор Кохал переконаний, що впорається, тим більше, невдовзі Тарасівці мусять приєднатися до якоїсь громади і табір автоматично стане головним болем тієї (не будемо наполягати, що Новоселицької громади).

В залі до ідеї поставилися досить скептично, зокрема в. о. голови РДА Каріна Поп і заступник голови Новоселицької ОТГ Деомид Шова, а також депутат Фолошня (один з небагатьох випадків коли мав рацію), просили не поспішати. Але рішення було прийняте і більшість проголосувала "за".

856 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка