top of page

Районна рада прийняла бюджет на наступний рік. Мабуть востаннє

Депутати внесли зміни до цьогорічного кошторису. І вони – не з приємних, Київ без будь-яких пояснень призупинив дію постанови, за якою мали б бути виділені кошти на будівництво стадіону в Чорнівці і придбання комп’ютерного класу для Довжоцького НВК, тож на майже 270 тисяч доходи до бюджету зменшені.

Також останні гроші з резервного фонду на прохання Жилівського сільського голови віддали на ремонт системи опалення в Жилівському дитсадку, решту виділить відділ освіти. Роботи планують провести ще до Нового року.

За словами начальника райфінуправління Наталії Дячук, бюджет на наступний рік – «бюджет проживання». У ньому практично немає видатків для капітального будівництва (крім співфінансування ремонту трьох амбулаторій), мізерна частина передбачена для поточних витрат. Левова частка коштів передбачена на виплату зарплат бюджетникам і оплату за енергоносії.

Обсяг районного бюджету – 178 мільйонів гривень. Його коригування відбудеться після того, як 15 сіл Новоселиччини, що не увійшли до ОТГ, приймуть свої кошториси. Суттєві зміни очікуються, якщо після першого лютого, як обіцяє Київ, Ванчиковецьку ОТГ таки переведуть на прямі міжбюджетні відносини із столицею.

Ще одним своїм рішенням депутати районної ради замість нинішнього рай методкабінету створили комунальну установу «Центр науково-методичного та ресурсного забезпечення Новоселицької районної ради». Затвердили комплексну програму розвитку та фінансової підтримки районної лікарні; внесли зміни до програми розвитку книговидавництва та інформаційної сфери району на 2016/20 роки та інших районних програм.

189 переглядів0 коментарів
bottom of page