top of page

Район грипує, але не весь

За п'ятий тиждень 2020 року в Новоселицькому районі зареєстровано 336 випадки ГРВІ, з яких 245 дітей. Госпіталізованих 10 дітей. Рівень інтенсивності епідемічного процесу захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями є низьким,

інтенсивний показник захворюваності знаходиться нижче епідемічного порогу ( -54,1%). В порівняні з минулим тижнем захворюваність збільшилась на +128,6%, - про це повідомляє в. о. завідувача Новоселицької міжрайонної філіії Чернівецького обласного лабораторного центру Вадим ХМЕЛЬ.


Всього за епідемічний сезон 2019/2020 в Новоселицькому районі зареєстровано 2830 випадків ГРВІ, з яких 1890 дітей. Госпіталізовано 42 осіб, з них 37 дітей.

З початку епідемічного сезону в Новоселицькому районі проведено щеплення проти грипу 150 особам.

Тим часом у Новоселицькій ОТГ "на карантин" закриті всі школи, дошкільні навчальні заклади працюють. Серед шкіл району карантин не оголошено в Боянській ЗОШ і Боянській гімназії, Припрутському НВК, Топорівській ЗОШ.

В Мамалигівській громаді працюють всі навчальні заклади крім дитсадка у Стальнівцях, від середи приипинять навчання у Драницькій ЗОШ.

215 переглядів0 коментарів
bottom of page