top of page

Ритуальні бюджетні танці у райраді

Відбулася «бюджетна» передноворічна сесія Новоселицької районної ради.

Сесія тривала недовго і дискусій не було. Бюджет прийняли. Він наступного року складе 444 млн. грн., з них лише понад 16 млн. грн. – власних надходжень. Решта – різноманітні дотації і трансферти.

При цьому очікують нестачу коштів на деякі захищені статті, які перекриватимуть , як і у 2018-му, протягом року. Принаймні – сподіваються на це. Знайшли навіть 550 тис. грн. на підготовку табору «Калинка», які не виділять, якщо не долучаться громади. Поки що не долучились.


Пропозиція Бежана віддати кожній громаді по декілька споруд так би мовити, для своїх потреб, чим їх зацікавити, ентузіазму не викликала. Не дивно, бо минулого року 250 тисяч, виділених на «Калинку» використали на затикання дірок, така ж доля, схоже, чекає і 550 – цього року. Бо звідки така щедрість?

Прийняли програму розвитку, економічного і соціального, на 2019 рік. Розвиток, звісно, сказано загучно. Який бюджет, такий і розвиток.

На завершення сесії приацівники районного будинку культури і колектив «Котелівчанка» щедрували і віншували депутатів. Навіть потанцювали. Правда посівали чомусь без пшениці. Певно Андріцькій щось недопрацював з програмою розвитку агропромислового комплексу.

323 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page