Свято вшанування обдарованих учнів

«Вернісаж особистостей», свято обдарованих учнів та їхніх наставників навчальних закладів Новоселицької ОТГ відбулося сьогодні в актовій залі гімназії.

Тут відзначали учнів, які показали високі результати знань, захищали честь громади та стали призерами і переможцями олімпіад, конкурсу науково-дослідних робіт Малої Академії наук, інших конкурсів, спортивних змагань та творчих конкурсів, - повідомляє сайт ОТГ.

Понад 110 грамот і подяк вручили голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, начальники відділів освіти апарату виконкому міської ради Аделіна Руснак та культури, спорту, сім’ї та молоді Микола Козубовський, директор ЗОШ №3, депутат міськради Сергій Кока. Нагороди вручали в номінаціях «Інтелектуальна надія Новоселиччини», «Таланти Новоселиччини», «Юні олімпійці Новоселиччини», а також «Талант і майстерність» - номінація для педагогів під керівництвом яких школярі досягли високих результатів.

Таке свято відбулося в Новоселицькій ОТГ вперше, Марія Нікорич сподівається, що воно стане традиційним і сприятиме подальшим успіхам у навчанні учнів шкіл громади.


121 перегляд

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка