top of page

Секрети вибору майбутньої професії розкрили школярам

Яку професію обрати? Аби допомогти майбутнім абітурієнтам визначитись із професійним майбутнім служба зайнятості постійно проводить різноманітні заходи з профорієнтації. 7 лютого 2019 року у с. Динівці для школярів фахівці Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ організували профорієнтаційний урок-семінар.


У Динівецькому навчально-виховному комплексі зібралися учні 8-11 класів, щоб ознайомитись з особливостями професійного самовизначення  в сучасних умовах, розширити свій світогляд щодо правильного вибору професії.

Захід відбувся за участю соціальних партнерів служби зайнятості: представників Новоселицького районного військового комісаріату, Новоселицького бюро правової допомоги.

Провідний фахівець Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Інга Бурдужук зазначила: «Зробити правильний вибір – значить обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувана на ринку праці. Крім того, вона повинна бути доступною для вас, відповідати вашим природним здібностям, знанням та вмінням. І найголовніше – обрана професія має приносити радість та задоволення».

Діти дізналися про розмаїття професій та можливість пройти онлайн тестування на платформі профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості.

Заступник військового комісара Новоселицького районного військового комісаріату майор Олександр Вітковський презентував старшокласникам професію військового та розповів про можливість та умови навчання у військових вищих навчальних закладах (ВВНЗ). 

Головний спеціаліст відділу «Бюро безоплатної правової допомоги» Світлана Гузун розповіла учням про юридичні послуги, які надаються підліткам ще до досягнення ними повноліття, про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх. Ознайомила присутніх зі спектром послуг, які надає бюро населенню.

На завершення діти отримали брошурки з інформацією про послуги служби зайнятості, буклети «Навігатор вибору професії» та інформаційний матеріал про навчання у ВВНЗ та послуги бюро правової допомоги.


62 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page