top of page

Сесія міськради затягнулася на 4,5 години

Сесія міської ради сьогодні проходила досить жвавенько, і хоч затягнулася на 4,5 години, ніхто навіть не заснув.


Досить цікавими і пізнавальними стали звіти в. о. старост щодо того, як вони виконували свої обов'язки у минулому році. І, скажімо так, твердження про те, що порівнювати Маршинці і, для прикладу, Рингач щодо розвитку не можна, бо одне на трасі, поруч з Новоселицею і велике, а друге вп'ятеро менше і далеке - сумнівний аргумент. Але порівнювати можна і треба. Бо від одного погляду на сільського голову Рингача можна було впасти в депресію, а Рокитне, наприклад, ще далі і не набагато більше, не має ні клубу, ні спортзалу, але розвиток спорту і культури, залученість підприємців і жителів до вирішення проблем села незрівнянно вищі. Вже не кажучи про те що і ліхтарі горять і проблему з сімейним лікарем вирішують і дітей народжують. Рингач натомість має рівно половину населення пенсійного віку, сотню порожніх будинків і 25% підписаних декларацій з сімейними лікарями. І "Мрію".

Менше з тим, старостам було чим похвалитися і на що поскаржитися, втім все не виглядає катастрофічним, попри сподівання песимістів. Правда дороги... Виявляється, за кошти громади латати об'їзну в Маршинцях, дороги в Рингачу і Шишківцях та навіть Центральну і Хотинську в Новоселиці не можна, бо державні, держава не виділяє ні копійки, дороги руйнуються. Дороги, звісно, наші толерантні люди перекривати не збираються, але деінде це допомагало.

Все ж таки роботу старост визнали задовільною, гуртом, хоч щодо одного депутат Попадюк мав сумнів. Також Попадюк запитав, чого це немає керівника "НовТрансАвто", якого запрошували. Виявилось у Колоса невідомі але об'єктивні причини. Випадає, що громаді у спадок перейде не лише комунальна власність, а й транспортна простата міжміських перевезень.

463 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page