Соціальний проект "Ти можеш все. Можливості безмежні"

Оновлено: лют 25

Міністерством соціальної політики разом з Громадською організацією “Прометеус” та Асоціацією “Інформаційні технології України” підписано Меморандум про співпрацю та презентовано соціальний проєкт “Ти можеш все. Можливості безмежні!”.

Проєкт складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України та триватиме наступні півроку у кілька етапів. Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

ІНСТРУКЦІЯ: 1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/ 2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватися. ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО: 1.1. Натиснути на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/. 1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натиснути у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС 1.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватися на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання). 3. Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року. 4. З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн платформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) – РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням – можете відразу приступати до освоєння матеріалу. 5. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів. 6. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу – це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета – пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання. 7. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу edu@msp.gov.ua, що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу support@prometheus.org.ua. 8. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування – ви отримаєте сертифікат. 9. Починаючи з 08 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність Ви можете подати свою кандидатуру на участь. 10. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

Соціальній проект, створений для реалізації пріоритетних завдань та політик Міністерства соціальної політики України. Проект повного циклу складається з надання...

Олег Іліуц


105 перегляд

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка