top of page

Стартував міжнародний проект за участі Новоселицької ОТГ

28-29 лютого 2020 року в комуні Владень повіту Ботошань ( Румунія) відбулась стартова конференція та перше засідання Координаційного комітету проєкту "Транскордонне співробітництво пожежно – рятувальних служб " в рамках Спільної операційної програми Румунія –Україна 2014-2020,що фінансується через Європейський Інструмент Сусідства Транскордонного співробітництва (ЄІС ТС)код 2 FOFT/4.2/89, повідомляє прес-служба міськради.

В рамках заходу з метою належного виконання всіх поставлених цілей проєкту, створення сильної команди, оперативної та ефективної комунікації між партнерами було створено координаційну раду. Завдання поставлені перед партнерами були обговорені, в ході дискусій кожна сторона озвучила побажання та пропозиції щодо кращої імплементації проєкту. Також було розроблено та обговорено стратегію та план всіх заходів які мають бути реалізовані відповідно до графіку Ганде, що дасть можливість досягнути всіх цілей прописаних у грандвому контракті.


Стартова конференція відбулась на дуже високому рівні, у якій взяли участь місцеві депутати, шановні гості з повіту Ботошань, місцева преса та громадськість. Партнери висловили свої позиції про актуальність даного проєкту завдяки якому покращиться спроможність пожежно-рятувальних служб реагувати на надзвичайні ситуації, спричинені стихійними та техногенними катастрофами (пожежами) в комуні Владень (Румунія) та місті Новоселиця (Україна), шляхом придбання спеціалізованих пожежно рятувальних машин, спеціалізованого допоміжного обладнання та проведення спільних навчань щодо реагування на надзвичайні ситуації та покращення рівня професійної підготовки та підтримання відповідного рівня функціональної здатності до реагування на надзвичайні ситуації з боку професійних служб із надзвичайних ситуацій. Також висловили слова вдячності Донору проєкту ‒Європейському Союзу через Орган Управління Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014 - 2020». Кошторисна вартість Проєкту складає 331,100.00 Євро, у тому числі:

- грант ЄС становить 297,990,00 євро, що становить 90% від загальної вартості проєкту;

- загальний внесок партнерів 33,110.00 євро: внесок головного партнера комуни Владень (Румунія) ‒ 18,445.00 євро, внесок Новоселицької міської ради - 14,665.00 євро, що загалом становить 10% від кошторисної вартості проєкту. Сума гранту ЄС для м. Новоселиця (України) становить 131,985.00 євро.


140 переглядів0 коментарів
bottom of page