top of page

Створи план власного бізнесу

22 червня у Києві в рамках бізнес-проекту «Вектор на успіх» відбудеться практичний майстер-клас для всіх охочих, присвячений відкриттю власної справи з нуля.


Восьмеро власників бізнесу із чистим прибутком більше 1 000 000 грн на місяць поділяться досвідом та розкажуть, за якими бізнес-правилам грає український ринок.

Цьогоріч серія підприємницьких інтенсивів відбудеться у 5 містах України: Запоріжжі, Харкові, Львові, Миколаєві та Києві. Цілі організаторів – зібрати 2000 слухачів і до кінця 2019 року допомогти відкрити власні справи найактивнішим учасникам.

Незмінний спонсор проекту «Вектор на успіх» — бренд Baltika 7. В якості спікерів «Вектор на успіх»запрошує молодих українських підприємців із різних галузей, які не є постійними тренерами і не продають свої послуги із бізнес-освіти.

На учасників майстер-класу очікує 7 годин якісного контенту, воркшопи, мотиваційний блок, та безліч корисних лекцій, а саме:

«Бізнес з Китаєм» від Артема Степанчука

Артем – власник бренду UFT, лідер з продажу трендових товарів в Україні. Розповість, Як і де шукати трендові товари та ідеї для бізнесу, як відкрити представництво в Китаї, та надасть покрокову інструкцію з оформлення та ведення бізнесу.

«Маркетинг для МСБ» від Кирила Терещенка

Кирило — власник брендингової агенції AG Communications. Розповість про нові закони маркетингу, як давати цінність і заробляти більше за рахунок бренду, а також поділитися трьома ТОП-інструментами-каталізаторами зростання бізнесу в 2019 році.

«Бізнес в Instagram» від Олександра Комашка

Олександр заснував мережу магазинів AppleBigMag. Він з власного досвіду знає, як за перші місяці отримати прибуток від сторінки в Instagram, створити контент для найбільших органічних переглядів і ефективно співпрацювати з блогерами.

«Як відкрити власне кафе» від Вікторії Рейнікової

Вікторія – засновниця консалтингової компанії BureauBusinessIdeas. Вона пояснить, як відкрити популярний заклад і не прогоріти, створити сильний бренд, що запам’ятається, і підготуватися до будь-яких перевірок закладу.

«Бізнес на Telegram» від власника компаніїОношко ВікторTelegramМонстр

Від нього ви дізнаєтеся, як отримати прибуток з найактуальнішого месенджера 2019 року, якими ботами та сервісами користуватися і де шукати ідеї для створення сторінок і вірусного контенту.

Детальний розклад події:

9:00 - 10:00 Реєстрація та кава

10:00 - 10:50 Оношко Віктор

10:50 - 11:30 Рафаель Нерсесян

11:30 - 11:50 Остапчук Андрій

11:50 - 12:50 Комашко Олександр

12:50 - 13:40 Борисов Дмитро

13:40 - 14:20 Обідня перерва

14:20 - 15:10 Терещенко Кирило

15:10 - 16:30 Рейнікова Вікторія

16:30 - 17:50 Степанчук Артем

17:50 - 18:00 Лекція про декларації

Крім цього, учасники «Вектору на успіх» отримають ексклюзивний доступ до закритих бізнес-чатів і менторську підтримку спікерів проекту.

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (готель MercureKyivCongress).

Участь у майстер-класі безкоштовна.

Більше інформації та реєстрація на сайті: https://vectoruspih.com.ua/

49 переглядів0 коментарів
bottom of page