top of page

Сторожинецький районний відділ міграційної служби України очолила новосельчанка


На чолі міграційної служи Сторожинеччини від сьогодні - новосельчанка Марина Сокирчук.


Її представили 19 грудня керівникам районних служб і державних установ в районній державній адміністрації.

Познайомив з керівником міграційної служби району начальник УДМС у Чернівецькій області Віталій Вербицький. Він висловив впевненість у тому, що Марина Сокирчук з достоїнством очолить колектив міграційної служби найбільшого району Чернівецької області і прийматиме на вказаній посаді вірні і ефективні рішення.

Із призначенням на посаду Марину Сокирчук привітав голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош. Він побажав успіхів у професійній діяльності і сподівання на результативну співпрацю. А також закликав присутніх керівників силових структур, органів місцевого самоврядування, керівників установ, підприємств і організацій району максимально сприяти у роботі новообраному керівнику міграційної служби.

Представляючи нового керівника колективу міграційної служби району, начальник УДМС у Чернівецькій області Віталій Вербицький наголосив на недопущенні в подальшому неналежного ставлення до відвідувачів, а тим більше - проявів корупції, які суворо каратимутья.

Марина Анатоліївна Сокирчук отримала дві вищі освіти з відзнакою. Зокрема, у 2010-2014 - курсант Національної академії внутрішніх справ України (Київ), працювала слідчим Першотравневого РВ УМВС України в Чернівецькій області

2015-2017 слідчим СУ ГУНП в Чернівецькій області

у 2018-му - старший слідчий в тяжких та особливо тяжких злочинах СУ ГУНП в Чернівецькій області1 119 переглядів0 коментарів
bottom of page