Студенти навчали профілактиці втрати зору

13 листопада – «Міжнародний день сліпих», адже сліпота одна з найважливіших проблем охорони здоров’я, нині у світі живе приблизно 100 млн. сліпих, а в Україні близько 70 тисяч незрячих людей.


протягом цього тижня в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проводиться тиждень, присвячений боротьбі та профілактиці захворювань, які можуть призвести до втрати зору. Викладач офтальмології Басараб Р. П. разом зі студентами IV курсу групи Б спеціалізації «Лікувальна справа», провели флеш-моб на вулицях м. Новоселиця «Ми бачимо світ серцем», під час якого мешканців міста ознайомлювали з цією недугою та її жахливими наслідками, роздавали буклети з профілактичною інформацією. Також рекомендували відвідати окуліста з профілактичною метою.

Причин, які можуть призвести до сліпоти безліч: катаракта (47,9%), глаукома(12,3%), пресбіопія(8,7%), діабетична ретинопатія(4,8%) тощо. Як приклад візьмемо глаукому! Людина може осліпнути через 2 год., після сильного нападу головної болі, навіть не підозрюючи, що в неї глаукома. Втрата зору, носить незворотній характер, тому що гине зоровий нерв.

Втрату зору можна уникнути, якщо своєчасно звернутися до лікаря! Будьте здорові!

13 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка