top of page

Суд розгляне справу стосовно жителя Новоселиччини, який збував наркотичні засоби

До Новоселицького районного суду направлено обвинувальний акт стороно жителя Новоселицького району, який незаконно зберігав та збував наркотичні засоби.

Сторожинецькою місцевою прокуратурою до Новоселицького районного суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Новоселицького району, який незаконно зберігав та збував наркотичний речовину – канабіс у великих розмірах.

Так, в серпні 2020 року обвинувачений незаконно зберігав у себе в помешканні наркотичний засіб – канабіс у великих розмірах, який збував іншим громадянам.

Таким чином, вказаний громадянин обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України – тобто в незаконному зберіганні наркотичних засобів, в особливо великих розмірах, з метою збуту, вчинено повторно.

Доводимо до відома громадян, що за зберігання, вирощування та збут наркотичних засобів обіг яких обмежено настає кримінальна відповідальність.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Сторожинецька місцева прокуратура

Чернівецької області

65 переглядів0 коментарів
bottom of page