Сьогодні у Новоселиці побував нардеп від "САМОПОМОЧІ" Олег Березюк

Голова фракції "Об'єднання "САМОПОМІЧ" у Верховній Раді, член комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування побував у Чернівецькі області з робочим візитом.


Олег Березюк зустрівся з медичними працівниками Новоселицького та Герцаївського районів. Мова йшла про медичну реформу, вірніше, як назвав її нардеп - реформу системи фінансування медицини, яку він, втім, назвав єдиною реальною реформою, крім спроби почати реформу децентралізації, а міністра Супрун - єдиним міністром в уряді Гройсмана. Попри те, що вона, так би мовити, з іншого політичного табора. Всі інші "реформи" він охарактеризував як імітацію, а реформу освіти назвав провальною. Як медик за фахом, Березюк розповів медпрацівникам про ті кроки, які їм необхідно буде зробити, щоб реформа фінансування медицини стала стартом реального реформування галузі і розповів про законодавчі кроки "Об'єднання "Самопоміч"" для підтримки реальної реформи медичної галузі, відповів на запитання медиків, і не тільки щодо медицини. Заслугою Супрун і головною причиною інформаційної атаки на неї він назвав її дієву боротьбу із фармацевтичною мафією, яка кинула на усунення в. о. міністра величезні кошти.

Також Березюк побував на розкраденому об'єкті - КПП Дяківці у Герцаївському районі та на Новоселицькому залізничному вокзалі, який руйнується. Відповідні депутатські запити нардеп пообіцяв скерувати державним відомствам, які відповідають за ситуацію.

93 перегляд

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка