Сьогодні у Новоселиці побував нардеп від "САМОПОМОЧІ" Олег Березюк

Голова фракції "Об'єднання "САМОПОМІЧ" у Верховній Раді, член комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування побував у Чернівецькі області з робочим візитом.


Олег Березюк зустрівся з медичними працівниками Новоселицького та Герцаївського районів. Мова йшла про медичну реформу, вірніше, як назвав її нардеп - реформу системи фінансування медицини, яку він, втім, назвав єдиною реальною реформою, крім спроби почати реформу децентралізації, а міністра Супрун - єдиним міністром в уряді Гройсмана. Попри те, що вона, так би мовити, з іншого політичного табора. Всі інші "реформи" він охарактеризував як імітацію, а реформу освіти назвав провальною. Як медик за фахом, Березюк розповів медпрацівникам про ті кроки, які їм необхідно буде зробити, щоб реформа фінансування медицини стала стартом реального реформування галузі і розповів про законодавчі кроки "Об'єднання "Самопоміч"" для підтримки реальної реформи медичної галузі, відповів на запитання медиків, і не тільки щодо медицини. Заслугою Супрун і головною причиною інформаційної атаки на неї він назвав її дієву боротьбу із фармацевтичною мафією, яка кинула на усунення в. о. міністра величезні кошти.

Також Березюк побував на розкраденому об'єкті - КПП Дяківці у Герцаївському районі та на Новоселицькому залізничному вокзалі, який руйнується. Відповідні депутатські запити нардеп пообіцяв скерувати державним відомствам, які відповідають за ситуацію.

93 перегляд0 коментар