top of page

Топорівчани здобули Гран-Прі фестивалю "Писанкове дерево"

У районному будинку культури відбувся районний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» серед загальноосвітніх та позашкільних закладів району.


Вперше тут свої роботи представили і вихованці Новоселицького інклюзивно-ресурного центру та реабілітаційного Центру для дітей з особливими потребами в селі Костичани.

Цього року,на жаль, через дощову погоду, фестиваль не вдалося провести під «відкритим» небом, тож розмістити всю красу своїх творів так, щоб її побачили відвідувачі свята, було непросто. Тим не менш, творчі роботи учнів вразили своєю самобутністю, майстерним виконанням, розмаїттям вишитих рушників, писанок, виконаних у найрізноманітніших техніках та кольорах, та засвідчили, що діти талановиті, здібні, здатні креативно мислити і творити.

Переможців члени журі визначали номінаціях: «Писанкове дерево», «Великодній рушник», «Традиційний розпис писанки».

Всі роботи заслуговували на відзначення, тож дипломи учасників отримали всі. А у номінації «Писанкове дерево» Гран-прі виборола Топорівська ЗОШ, серед навчальних закладів району і громад перемогли Новоселицький будинок дитячої творчості, Новоселицької гімназії, Острицької ЗОШ та Мамалигівської ЗОШ. В номінації «Традиційний розпис писанки» - перше місце теж у топорівчан, в номінації «Великодній рушник» - Гран-прі у учнів Топорівської ЗОШ, 1 місце – у Зеленогайської ЗОШ.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Аделіна Руснак нагородила переможців та учасників районного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» почесними грамотами.

Переможці візьмуть участь у обласному фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!».

Мета фестивалю-конкурсу - сприяння відродженню, збереженню народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створенню умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримка талановитої та обдарованої учнівської молоді.


217 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page