top of page

Україну таки виключили із "зеленого" списку ЄС. Що це означає?

Голова МЗС Дмитро Кулеба зауважив, що виключення України з "зеленого" списку не означає повного закриття кордонів ЄС для українців.

Посли країн Європейського союзу на засіданні 5 листопада 2021 року все ж вирішили виключити Україну з країн "зеленого" списку для подорожей в умовах пандемії.

Про це повідомив журналіст Радіо Свобода Рікард Йозвяк у мікроблозі Twitter.

"Посли ЄС сьогодні вранці вирішили виключити Україну з рекомендованого ЄС зі списку безпечних для подорожей країн в умовах COVID-19. Рішення буде офіційно оформлено на початку наступного тижня", – повідомив Йозвяк.

Водночас на це повідомлення у своєму Twitter оперативно відреагував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який зауважив, що це ще не означає повного закриття кордонів ЄС для мандрівників з України.

"Після виключення України з "зеленого" списку ЄС тотального закриття кордонів Євросоюзу не буде. Це рекомендація, а фінальні рішення ухвалюватиме кожна окрема країна ЄС. МЗС України активно працює з партнерами, аби зберегти максимальну свободу подорожей для українців", – підкреслив голова МЗС.

136 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page