top of page

Учні гімназії вивчали географію Карпат

Учні 6-А, 6-Б та 7-Б класів Новоселицької гімназії відправились у мандрівку до Карпат на вихідні дні. Заздалегідь маршрут вибрали дуже цікавий та пізнавальний, працюючи в багатьох напрямах в рамках загальношкільного проекту з виховної роботи «Крок до зірок».

Мандрівка розпочалася із оглядової екскурсії Яремчею, учні побували на мості через річку Прут з видом на водоспад Пробій, водоспад Дівочі сльози, Іллінську церкву, завітали на торгову площу, щоб купити гуцульські сувеніри на згадку про Карпати. Далі маршрут повів до унікального парку-музею «Карпати в мініатюрі», який детально відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат. Парк-музей став новою туристичною визначною пам'яткою і водночас майданчиком для нестандартного вивчення географії та історії Карпатського краю. Особливості парку-музею «Карпати в мініатюрі» в тому, що він є сумісним проектом громадської організації «Центр ділових та соціальних ініціатив» і Карпатського національного парку.

Поряд із музеєм знаходиться вольєрне господарство Карпатського НПП і комплекс «Ведмежа гора». Тут функціонує реабілітаційний центр для диких тварин і птахів. Під опікою фахівців національного парку на великій території живуть косулі, олені, кабани, лисиці, також білі лебеді, дикі качки, сови, орли та інші птахи.

Потім учні зійшли на вершину гори Маковиця, звідки відкривається панорама мальовничих гірських пейзажів: хребет Явірник, вершини Хом'як, Синяк і Довбушанка, а також Говерла і Петрос. Також побачили мальовничі краєвиди міста Яремча. Стежка на гору Маковиця відкриває для подорожуючих чудові краєвиди міста Яремча та навколишніх сіл. Учні побували в спортивно-оздоровчому комплексі «Спартак», де тренуються молоді спортсмени-гірськолижники, звідки відправилися в туристичний комплекс Буковель.

135 переглядів0 коментарів
bottom of page