top of page

У Боянах відкрили українсько-румунський табір для дітей

5 серпня, відбулося відкриття українсько-румунського учнівського творчого табору, який стартував у Боянівській ЗОШ I-III ступенів.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, дітей з двох країн привітала Генеральна консулка Румунії у Чернівцях Ірина Лоредана Стенкулеску та в.о. Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.


Захід відбувається у рамках угод, підписаних між Департаментом освіти і науки Чернівецької ОДА та Шкільним інспекторатом повіту Прахова, про спіпрацю між Інститутом післядипломної освіти Чернівецької області та Будинком педагогічниї працівників повіту Прахова, про співробітництво між закладами освіти Чернівецької області та повіту Прахова в рамках міжнародного освітнього проєкту «Міжнародна освіта – повага до національних та культурних традицій».

Табір працюватиме з 4 по 10 серпня 2019 року. З Чернівецької області у таборі перебуватимуть 37 учнів ( 18 учнів 3-4 класів, 19 – 5-11 класів та 10 педагогічних працівників спільно з координаторкою проекту, методисткою НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Ольгою Остафій).

З повіту Прахова у таборі буде 41 учень (25 учнів 3-4 класів, 16 учнів 5-11 класів та 7 педагогічних працівників спільно з координатором проєкту, викладача Національного колледжу імені Іона Лука Каражіалє у місті Плоєшті Ніцою Єуженем).

Серед локацій табору – Боянівська ЗОШ I-III ступенів, НВК «Боянівська гімназія», готель «Буковинська зірка».

244 перегляди0 коментарів
bottom of page