top of page

У Маршинцях законно вирубують гектар лісу у відпочинковій зоні


Сьогодні близько 5-ї ранку жителів с. Маршинці, які живуть біля виїзду до р. Прут, збудив гуркіт бензопил. Лісівники почали спилювати лісопосадку на березі Пруту, де завжди була зона відпочинку. Потім з'явилися вантажівки, які вивозили спиляні дерева.

До місця рубки вийшли люди, викликали старосту, повідомили прокуратуру і поліцію. Як і слід було очікувати, вирубування проводиться "законно", тобто наявний наказ директора ДП "Новоселицьке державне спеціалізоване лісництво АПК" М. Женевського на суцільну вирубку 0,9 га. Однак жителі Маршинців вважають, що здійснення суцільної рубки лісу на ділянці, де вони влітку відпочивають десятки років, облаштували спортмайданчики і місця відпочинку не є правильним. Трохи іншими словами вони виловили це лісникам і водіям вантажівок, які швидко ретирувались. Для розмови з старостою і жителями села прибув директор лісгоспу М. Женевський. Аргументація залізна: ліс наш, я маю наказ, все законно, а ви тут лиш сміття возите і дерева крадете. Детальна розмова на відео.

Зійшлись на тому, що жителі села пообіцяли гарячу зустріч будь-кому, хто спробує продовжити нищення лісу. В. о. старости села Г. Нікітович від імені громади Маршинців попросив призупинити рубку до узгодження її доцільності і подальшого проведення.


877 переглядів0 коментарів
bottom of page