top of page

У Новоселицькій громаді відкрили першу шкільну медіатеку


Першу сучасну шкільну інтерактивну медіатеку відкрили сьогодні у Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Подібних креативних бібліотечних просторів у Новоселицькому районі досі не існувало, - повідомляє сайт Новоселицької ОТГ. Мета створення медіатеки – впровадження нових методів доступу до бібліотечних фондів, навчальної та художньої літератури, це має стути місцем роботи і відпочинку для учнів і вчителів, де можна прийти почитати книжку, попрацювати на комп’ютері, провести позакласне заняття тощо. Про це розповіла директорка школи Оксана Ткач запрошеним на відкриття директорам навчальних закладів Новоселицької та Мамалигівської ОТГ. Вона ж розповіла про досвід ведення сайту та медіатеки в Інтернеті, які поступово замінюють шкільну бібліотеку у звичному для більшості розумінні – як приміщення, заваленого старими книжками.

З непересічною подією для освітянської галузі громади школу привітали голова ОТГ Марія Нікорич та начальник відділу освіти апарату виконкому Аделіна Руснак.

Такі медіатеки мають стати стандартом не лише для всіх навчальних закладах громади, а й замінити бібліотеки закладів культури. Медіатеки повинні стати місцем зустрічей і спілкуванням, де можна обмінюватися ідеями, здобувати нові знання. На базі медіатек можуть діяти багато проектів та гуртків, креатив-майстерні тощо.

Медіатеку в Зеленогайській ЗОШ створено з ініціативи педагогічного колективу навчального закладу за підтримки Новоселицької ОТГ. Нині тут встановлено три ноутбуки, інтерактивний сенсорний мультиборд, підключені до мережі Інтернет, облаштовано зону для роботи і відпочинку.


365 переглядів0 коментарів
bottom of page