top of page

У Новоселиці відбувся турнір з карате "CHERNIVTSI-OPEN"

Оновлено: 24 груд. 2018 р.


Турнір з кіокушинкай карате, присвячений Дню Святого Миколая та різдвяно- новорічним святам пройшов у Новоселиці.


Участь у турнірі взяли клуби сіл Котелеве, Бояни, Малинівка, Динівці Новоселицького району, м. Хотин, с. Карапчів, с. Кам'янка та інших. Разом - понад 150 юних спортсменів з 270, які займаються у клубах, що входяит до складу обласної федерації.

Перед початком змагань представили суддівську команду та нагородили спортсменів, котрі здобули у 2018 року перемоги на татамі України і Європи.

Учасників привітали народний депутат Григорій Тіміш, начальник відділу культури і спорту Новоселицької міської ради М. Козубовський, а також спонсори команд. Кращі спортсмени року, що минає, отримали нагороди і подарунки. Григорій Тіміш вручив відзнаки і нагороди учениці ЗОШ №3, Олександрі Сокирчук, чемпіонці області, України і Європи з кіокушинкай-карате. Також він вручив їй спортивний знак "Кандидат у майстри спорту України".

Також нагороди отримали вихованці Олексія Спріда, які принесли у скарбничку Чернівецької обласної федерації призові нагороди різноманітних чемпіонатів та турнірів, в яких брали участь протягом року.

Голова обласної федерації кіокушинкай-карате Олексій Спрід подякував спонсорам, меценатам, батькам і вручив дипломи і пам'ятні подарунки від федерації.


361 перегляд0 коментарів

Comentarios


bottom of page