top of page

У Новоселиці відкрили меморіальну дошку пам'яті Володимира і Олександра Шкуматових


Рік тому, 1 лютого 2018 року пішов із життя багаторічний директор, людина, котра зберегла і розвинула здобутки багатьох поколінь директор ДП "М'ясо Буковини" Володимир Шкуматов. Рівно через тиждень перестало битися серце його сина Олександра. Трагічні звістки одна за одною, без перебільшення, сколихнули Новоселиччину.


Минув рік. Колективу підприємства під керівництвом Ірини Шкуматової, вдалося не лише вистояти і пережити горе, а й продовжити плідно працювати, освоювати нові ринки та види продукції. Це сьогодні неодноразово відзначали ті, хто виступив на відкритті меморіальної дошки, яку встановлено на будівлі підприємства. І це стало найкращим втіленням пам'яті про отця і сина Шкуматових. Багато теплих слів пролунало в згадках про цих людей, котрі залишили світлу пам'ять в серцях багатьох, хто їх знав особисто, кому жодного разу не відмовили у підтримці та допомозі.

Освятили пам'ятну дошку і відслужили молебень настоятелі новоселицьких храмів отці Петро І Євген. А пам'ять про них житиме не лише в згадках, а й в назві вулиці, де розташовано підприємство, і яку, після проведення необхідних процедур, буде названо вул. Шкуматових.

683 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page