У Новоселиці горіла "Ауді" в Строїнцях - сарай

4 листопада у селі Строїнці Новоселицького району загорілася господарська будівля. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало порушення правил безпеки при монтажі димаря. У результаті від сильної температури загорілося перекриття будівлі, розміщені впритул до димаря.


У Новоселиці горіла АУДІ
У Новоселиці горіла АУДІ

Пожежу помітили власники, викликали рятувальників та, одночасно із цим, почали самостійно гасити пожежу, щоб не дати вогню розповсюдитися далі. Черговий караул 11 державної пожежно-рятувальної частини міста Новоселиця ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття, врятувавши від знищення будівлю. Вогонь пошкодив частково перекриття споруди,  вагонку.

У місті Новоселиця рятувальники ліквідували пожежу в автомобілі «Audi». Власник проводив у авто електрозварювальні роботи, під час яких іскра потрапила у салон легковика та спричинила займання. Власник відразу повідомив про те, що сталося, Службу порятунку. Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу. В результаті пожежі полум’я пошкодило салон автомобіля.

72 перегляд0 коментар